Sot Genoa-Inter,formacionet e mundshme

 Ndeshja midis Genoa – Interit e cila u anullua për shkak të përmbytjeve në Xhenova do të zhvillohet sot në stadiumin Luigi Ferraris. Te Inter është e sigurtë mungesa e Andrea Ranocchia, por është ende në dyshim prezenca e Diego Milito. Interi vjen pas fitores së bindshme me Fiorentinën 2-0 dhe do mundohen të mbajnë në rritëm fitoret në seria a. Vazhdoni leximin