Duka tregon nëse do të ketë kosovarë në takimin Shqipëri – Serbi

image

Kreu i FSHF-s , Armando Duka ka reaguar menjëherë pas lajmit të publikuar se në ndeshjen e kthimit mes Shqipërisë dhe Serbisë tifozë nga Kosova dhe Maqedonia nuk do të lejohen në stadiumin “Elbasan Arena”.
Vazhdoni leximin