Postime Etiketuar sis ‘Real madrid vs Barcelona’

Johe Mourinjo gjatë një koference për shtyp një ditë para ndeshjes me Barcelonën ka theksuar se ky kompeticion është objektivi i tretë në radhë për Real Madrid, por kur luan ndaj Barcelonës ai kërkon gjithmonë fitoren. Makthi i humbjes për “Special one” ndaj Barcelonës është shumë i madh sepse ka humbur 8 sfida dhe vetem 1 ndeshje e ka fitar që kur ka ardhur në krye të ekipit madrilen. (më tepër…)